Zaznacz stronę

Wynajem auta na lotnisku Łódź Lublinek

Wynajem samochodów z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Podczas wyjazdów każdy chce mieć swobodny dostęp do przemieszczania się i nie być uzależnionym od taksówek czy środków komunikacji miejskiej. Wynajem samochodów to wygodna i komfortowa opcja, dzięki której mogą Państwo wsiąść do wybranego pojazdu prosto z lotniska. Wynajem samochodu Łódź to nowoczesna flota oraz przystępne ceny wynajmu. Oferujemy wynajem krótko i długo terminowy.

Komfortowa podróż

Już sama podróż samolotem często bywa uciążliwa i męcząca, a biorąc pod uwagę fakt, że lotniska są często zlokalizowane na uboczu miast, sam z nich dojazd do centrum jest często długi i męczący. Dlatego przy minimum formalności warto skorzystać z opcji wynajmu samochodu już na lotnisku.

Bogata flota

W naszej ofercie znajdują się pojazdy różnych klas – od ekonomicznych, po samochody marki premium. Wszystkie samochody są na bieżąco serwisowane oraz posiadają bogaty pakiet assistance. Łatwa możliwość zarezerwowania pojazdu sprawia, że sam wynajem sprowadza się do minimum.

Wynajem aut Łódź

Nasze pojazdy możecie Państwo wynająć na terenie Łodzi oraz na Państwa życzenie dostarczamy je w promieniu 100 km. Minimum formalności przy samym odbiorze pojazdu sprawia, że bezpośrednio z podróży samolotem, można się przesiąść do wygodnego i komfortowego pojazdu. Wypożyczalnia samochodów Łódź to szybka i kompleksowa obsługa oraz kontakt o każdej porze. Jestesmy do Państwa dyspozycji 24 h/dobę zarówno jeśli chodzi o kontakt telefoniczny jak i godziny odbioru samochodu.

Nowoczesne wyposażenie

Nasza flota to tylko pojazdy wygodne i sprawne. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno samochody ekonomiczne jak i premium. Dodatkowo wszystkie pojazdy posiadają bogate wyposażenie oraz szeroki pakiet ubezpieczenia. Ubezpieczenie obejmuje zarówno kierowcę jak i pasażerów. Oczywiście wszystkie pojazdy są serwisowane, aby zapewnić Państwu bezpieczeństwo. Wszystkie nasze pojazdy posiadają szeroki pakiet assistance.

Wynajem aut Łódź lotnisko

Samochody z wypożyczalni to świetna opcja, która zapewnia wygodę oraz daje pełną swobodę w poruszaniu się. Ograniczenie formalności i szybki wynajem to kolejne z zalet. Wypożyczalnia samochodów Łódź lotnisko to nowoczesna flota, kompleksowa obsługa oraz gwarancja najwyższej jakości wynajmowanych pojazdów. Pojazdy można wynająć na terenie lotniska w Łodzi lub na życzenie klienta dostarczamy je w okolicy. W naszej ofercie mamy także opcje wynajmu samochodu wraz z kierowcą. Zapraszamy do kontaktu oraz przeglądnięcia szczegółów naszej oferty.

Kontakt

NIP: 7272686334

+48 530 450 710

+48 731 949 687

Otwarte: 24/7

POLUB NAS

Pin It on Pinterest

Share This